СКІУ - Спілка концертної індустрії України.

11 ЛЮТОГО / 2021
В умовах карантину івент-сфера та концертна галузь залишилися поза межею існування. Планувати діяльність як раніше, працювати за добре знайомим алгоритмом та бодай працювати – звучить майже як фантастика.

Такі події стали поштовхом до появи професійних об'єднань у сфері креативних індустрій України, збираючи під «одним дахом» представників суміжних галузей. Однак, за причини розмаїття інтересів та потреб представників різних професій та напрямків всередині креативних індустрій, наприкінці 2020го року стала очевидною необхідність існування вузькопрофільного об'єднання.
Мета об'єднання та напрями діяльності


Так з'явилася ідея створення Спілки концертної індустрії України (СКІУ), яка всебічно представлятиме саме інфраструктуру концертної індустрії. Власне її основу, представники якої завжди залишаються за лаштунками, однак без їх участі годі уявити проведення концертів та подій будь-якої складності, а саме:

 • Організатори концертів
 • Квиткові оператори
 • Концертні майданчики та зали
 • Технічні підрядники
Ідея та створення Спілки належать автору та оргкомітету акції #СтопКультурнийКарантин, яка пройшла в містах України 12 травня 2020 року та об'єднала сотні колег концертної індустрії.
Наразі СКІУ представляють:

 • Максим Шульженко - керуючий партнер Stereo Plaza
 • Дмитро Феліксов - керуючий партнер Concert.ua
 • Микола Ісідоров - засновник фестивалю UPark та концертної агенції Melnitsa UA
 • Володимир Андрусишин - засновник компанії Alight
 • Сергій Дудник - засновник/партнер FCA.ua/Перша Концертна Агенція
 • Ольга Кушпітовська - керуючий партнер Zinteco
 • Сергій Малецький - засновник концертної агенції H2D
 • Лідія Клов - засновниця Pop Corn CA
Нагальні завдання роботи СКІУ найближчим часом:
1. Зміни умов та лібералізація правил роботи індустрії під час карантину

2. Розроблення та впровадження державної програми прямої фінансової допомоги представникам концертної індустрії. Прямі державні дотації через вдосконалення існуючої системи отримання грантів, розширення доступу до пільгового кредитування за державними програмами

3. Розробка та прийняття нового закону, що регулюватиме діяльність ринку, взаємодію зі споживачами та державними органами влади. А також врегулювання взаємовідносин «споживач-організатор-квитковий оператор» шляхом доопрацювання відповідних ЗУ.
Головною метою та завданням СКІУ ставить перед собою створення вузькопрофільного професійного об'єднання, яке відстоюватиме інтереси представників концертної індустрії не лише в часи кризи, але й в майбутні роки існування галузі в країні.
Колег, які представляють вищезазначені сегменти концертної індустрії, СКІУ запрошує долучитися до роботи, щоб спільними зусиллями досягати намічених цілей.

Якщо ви хочете брати участь в дискусіях, вносити пропозиції, бути в курсі останніх новин концертної індустрії та перспектив розвитку галузі - звертайтеся за вказаною в контактах електронною адресою.


Спілка концертної індустрії України - СКІУ
Union of concert industry of Ukraine - UCIU
info@uciu.org
Долучайся!
Заповни форму і ми обов'зково зв'жемось з тобою
Прізвище та ім’я
Твій e-mail
Номер телефону
Сфера діяльності