СКІУ

Програма 5-7-9. Що не так?

Певно ви колись ходили на концерт, в кіно, театр, а може колись і мандрували Україною, зупиняючись у різноманітних готелях.

І для всіх нас звично бачити, що в театрі є буфет, де можливо випити келих ігристого чи вина, на концертах та фестивалях вже давно працюють фуд-корти та бари, а в кінотеатрі можливо купити пляшку пива, або келих просеко, а уявити сучасний готель без мінібару в номері взагалі складно.

Проте саме продаж алкогольних напоїв та наявність ліцензій на роздрібний продаж алкогольних виробів повністю закриває доступ до програми доступного кредитування 5-7-9 та отримання державної допомоги. Закриває доступ для тих, хто потребує допомоги від держави внаслідок запроваджених карантинних обмежень, які вже діють майже рік!

Так за нашою ініціативою ще на початку грудня 2020 року був зареєстрований законопроєкт №4474, який вносить зміни до статті 13 Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні".

Запропоновані нами норми є суто технічними та вже раніше були прийняті для суб'єктів господарювання у сфері громадського харчування.

Проте за два з половиною місяці Комітет Верховної Ради З Питань Економічного Розвитку досі не розглянув законопроєкт, який є вкрай необхідним для всіх нас.

Закликаємо депутатів Верховної Ради України розглянути та прийняти відповідний законопроєкт на найближчому засіданні комітету!